img_t-bags-logo-biale.jpg

T-Bags - tiny bags with lots of fun

Pomysł na T-Bags powstał z zamiłowania do niezwyczajnych drobiazgów i naturalnych tkanin, a także z wiary, że wiele Kobiet lubi mniej formalne dodatki do swoich stylizacj. Może nawet wiele z Nas ma w sobie małą dziewczynkę, która ma czasem chęć na kolorowe i trochę niepoważne, a przede wszystkim niepowtarzalne dodatki!

Lubimy podkreślać swój styl i swoją indywidualność, dlatego z myślą o wszystkich Kobietach projektuję i szyję torby i plecaki w krótkich seriach. Często są to nawet niepowtarzalne egzemplarze, które powstają w zgodzie z koncepcją zero waste, czyli z tkanin z drugiej ręki. Wszystkie dodatki łączą w sobie kobiece wzory i kolory z fasonami, które pozwalają czuć się swobodnie.

Nie zapominam też o tym, że lubimy obdarowywać swoich bliskich drobiazgami od serca. Dlatego w Pracowni znajdziesz również plecaki i przytulaki specjalnie dla Dzieci oraz wiele kolorowych drobiazgów w sam raz na prezent lub na poprawę humoru.

Zapraszam Cię do świata T-Bags: do świata z odrobiną szaleństwa. Rozejrzyj się, rozgość i mam nadzieję, że znajdziesz coś właśnie dla siebie lub coś, czym zapragniesz obdarować bliską Ci osóbkę.

 

 

img_ja.jpg

Kto za tym stoi?

Mam na imię Magda. Jestem mamą wybitnego Syna, żoną wyjątkowego Męża, a z wykształcenia jestem Pedagogiem. Od najmłodszych lat robienie laurek i szycie ubranek dla lalek było jednym z moich ulubionych zajęć. I choć w podstawówce podczas zabaw notorycznie wcielałam się w rolę nauczycielki, to ostatecznie postanowiłam, że moje tak zwane 'życie zawodowe' będzie związane z rękodziełem: działalnością twórczą i kreatywną.

I tak w 2017r zaczęłam planowanie firmy i budowanie marki T-Bags, która oficjalnie zaistniała w październiku 2018r. Wszystkie pomysły powstały w mojej głowie: bo potrzebowałam plecaka lub torebki, bo kocham haft, bo uwielbiam rzeczy niepowtarzalne. Głównym produktem marki są małe i duże torby, plecaki o kroju worka i kosmetyczki. Jednak z powodu mojego multipotencjału artystycznego możecie też u mnie zamówić wiele innych drobiazgów.

Jako twórca nie zapominam też o ekologii. W pracowni wykorzystuję tkaniny do ostatniego skrawka, aby produkować jak najmniej odpadów. Używam również tkanin z odzysku: daję nowe życie starym koszulom, obrusom i zasłonom.

A cały proces od pomysłu aż po kokardkę na wysyłanym do Was pudełku realizuję sama. Tak, w mojej pracowni tworzę i doglądam wszystkich szczegółów, ale firma nie istniałaby bez ogromnego wsparcia mojego Mężą.